hizmet sozlesmesi | iptv

Dil:

HİZMET SÖZLEŞMESİ

HİZMET SÖZLEŞMESİ

İPTVSERVER.COM.TR Hizmet Sözleşmesi
IPTV HİZMETLERİ KULLANIM SÖZLEŞMESİ
(INTERNET ÜZERİNDEN ONLINE SİPARIŞLER İÇİN DÜZENLENMİŞTİR)

Bu sözleşme, İPTVSERVER'in MÜŞTERİye iptvserver ve/veya webtvserver kayıt servislerinin satış ve kullanım şartlarını düzenlemek için hazırlanmıştır. MÜŞTERİ ve İPTVSERVER, aşağıda belirtilen şartlar üzerinde tam bir anlaşmaya varmışlardır.

 

 

“MÜŞTERİ”

: Bu sözleşmeyi, İPTVSERVER sitesine kayıt olurken veya İPTVSERVER’in online iptvserver ve/veya webtvserver satış bölümünde yapacağı başvuru esnasında onaylayan şahıs veya kurum.

 

SÖZLEŞMENİN YÜRÜRLÜĞE GİRİŞİ VE SÜRESİ

MÜŞTERİ'nin İPTVSERVER’in web sitesinden yapacağı online başvuru ile sözleşme yürürlüğe girer. Sözleşme süresizdir. İPTVSERVER bu sözleşmede yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir. Bu site'ye her eriştiğinizde ve/veya bu site'yi her kullandığınızda sözleşme koşullarını inceleyiniz.

 

1.HİZMET SÖZLEŞMESİ

1.1Üyelik, hizmet alımı ve tanımı İPTVSERVER üzerinden hizmet alan tüm kullanıcılarımız sözleşme maddelerini okumuş ve kabul etmiş sayılır. Sitemizde herhangi bir işlem yaparak alıcı sözleşmesini okuduğunuzu, içeriğini anladığınızı ve hükümlerini kabul ederek onayladığınızı kabul ve beyan etmiş olmaktasınız.

 

Sözleşme maddeleri İPTVSERVER sitesinden üye girişi yaparak hizmet alan aylık, yıllık veya daha uzun süreli tüm hizmetler için geçerlidir.

 

İPTVSERVER sitesine üye olarak hizmet satın alan veya almayan tüm üyelerimiz üyelik bilgilerinde yazılı bilgilerin doğruluğunu beyan, kabul ve taahhüt ederler.

 

Hizmet siparişi oluşturulan ve ücreti alınan hizmetin İPTVSERVER sisteminde eşleştirilmesi ile birkaç dakika içerisinde aktif hale gelmektedir. İPTVSERVER sitesi üzerinde Siparişi verilerek ücreti ödenen sunucu ve ek hizmetler hizmetin türü ve talep edilen özellikler doğrtultusunda 24 ile 48 saat içerisinde tamamlanacaktır. Eğer talep edilen özelliklerde bir hizmet stokta bulunmuyorsa bu süreç uzayabilir.

 

Hizmet, müşteri tarafından ödeme yapılmasını ve sipariş numarasının ödeme ile eşleştirilmesinin ardından hizmete ait şifre bilgilerinin müşteriye gönderilmesi ile başlar. Müşteriye yapılacak her türlü bildirim için, öncelikle müşterinin kayıt işlemi esnasında bildirdiği e-posta adresi kullanılacaktır. Bu adresin geçerli bir adres olması konusundaki tüm sorumluluk müşteriye aittir. E-posta hesabındaki herhangi hatadan veya eksiklikten dolayı bilgilerin ulaşmaması hizmet süresinin başlangıç tarihini etkilemez.

 

Hizmetlerimizde sunulan Kampanyalar dahilinde alınan hizmetler kampanya süreci boyunca geçerlidir. Kampanya süreci İPTVSERVER tarafınca belirlenecektir. Hizmet kampanya bitiş tarihinden itibaren belirlenecek yeni fiyat üzerinden ücretlendirilecektir.

 

Hizmeti kurumsal niteliği olan bir kurum adına satın alıyorsanız, söz konusu kurumsal yapıyı bu Sözleşmede yer alan hüküm ve şartlara göre temsil ve ilzam etmek için gerekli yasal yetkiye haiz olduğunuzu kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz. Hizmeti satın alınan kurum adına yasal yetkinizin olmadığı tespit edilirse, ödeme yükümlülükleri de dahil ve bununla sınırlı olmamak üzere, bu Sözleşmede yer alan yükümlülüklerden kişisel olarak sorumlu olacağınız bilgileriniz dahilindedir.

 

İPTVSERVER kurumsal yapınız içerisinde yetkili bir temsilcisinden tarafımıza gönderilecek herhangi bir talimata, ihbara, belgeye ya da benzeri iletişime itimat etmesi sonucu meydana gelecek hiçbir kayıp ya da zarardan sorumlu olmayacaktır. Müşteri bilgilerinde yer alan bilgilerin doğrulanması hizmeti talep eden müşterinin sorumluluğundadır bilgilerin doğruluğunun onaylanması İPTVSERVER'in mükellefiyetinde değildir.

 

1.2 Sahiplik

Hizmet'i İPTVSERVER üzerinden satın alan kullanıcı hizmetin asıl sahibidir. Kullanıcı İPTVSERVER sistemine kayıtlı mail adresini belirtmek suretiyle yeni bir kullanıcı oluşturarak üye olur ve hizmeti satın alır. Kayıtlı mail adresi ayrıca kullanıcı adıdır. Kayıtlı mail adresinden gelen tüm talepler herhangi bir onaya gerek olmadan gerçekleştirilir ve işlemler tamamlandıktan sonra işlem hakkında bilgi verilir. Bu işlemlerden İPTVSERVER sorumlu tutulamaz.

 

İPTVSERVER üyelik şifrelerini unutan hizmet sahibi kayıtlı mail adresine şifrelerini İPTVSERVER sitesi üzerinden talep edebilir.

 

Kayıtlı mail adresinin tüm yükümlülükleri kullanıcının üzerindedir. Kayıtlı mail adresine ulaşılamadığı durumlarda ise hizmetin yetkili olduğu şahıs veya firma'nın Yasal bilgileri doğrultusunda talep edilecek evraklar tarafımıza gönderilecektir. İlgili evrak ve işlemler incelenerek gerekli karar tarafımızca verilecektir.

 

Hizmetin satın alındığı kredi kartı sahibi, paypal ödemesini yapan email adresi, Havale veya Eft işlemlerinin yapıldığı şahıs ise kimlik fotokopisi, firma ise tarafımıza kaşeli imzali bir yazı ile imzanın ait olduğu şahsın bulunduğu şirkete ait imza sirküleri ile başvurulması gerekmektedir.

 

1.3 Bildirimler

İPTVSERVER MÜŞTERİye yapacağı her türlü bildirim için, öncelikle MÜŞTERİnin kayıt işlemi esnasında bildirdiği e-posta adresini kullanacaktır. Bu adresin geçerli bir adres olması konusundaki sorumluluk MÜŞTERİye aittir. MÜŞTERİ online kayıt esnasında ve/veya daha sonra İPTVSERVER'e bildireceği bilgilerin doğru ve güncel olduğunu beyan eder. İPTVSERVER'e MÜŞTERİ tarafından bildirilen bilgilerin yanlış, eksik veya güncel olmamasından dolayı meydana gelecek aksaklık ve zararlardan dolayı, MÜŞTERİ İPTVSERVER'e hiçbir zarar tazmini talebinde bulunmayacağını peşinen kabul eder. Kiralık hizmetlerimizde kullanılan Microsoft Sql Server Versiyonu, Express Edition olarak yapılandırılmaktadır.

 

1.4 Genel kullanım ve iade şartları

Müşteri İPTVSERVER sitesinden almış olduğu hizmetler arasında geçiş yapamaz. Sözkonusu geçiş talebi sunucu değişiklikleri bu duruma dahil değildir.

 

Müşteri satın almış olduğu iptvserver hizmetlerinden memnun kalmadığı taktirde satın alma tarihinden başlamak üzere 1,3,6 aylık paketler hariç 7 gün içinde iade hakkından faydalanabilir.

 

2.İPTVSERVER'İN SAĞLAYACAĞI SERVİSLER

İPTVSERVER, MÜŞTERİnin online başvuru esnasında bildirdiği servislerin kendi sisteminde kurulumunu gerçekleştirir, ilgili ücretlerin kredi kartından peşin veya banka havalesi ile tahsilatını takiben, MÜŞTERİnin servislerini kullanıma açar ve MÜŞTERİyi bilgilendirir. Hizmet faturası ödemenin ardından yasal süreç olan 7 gün içinde hazırlanıp posta ile gönderilir.

 

2.1 Yedekleme ve Güvenlik

Depolama, Yedekleme ve Güvenlik İPTVSERVER, MÜŞTERİ’nin bütün verilerini düzenli bir şekilde HAFTALIK olarak almaktadır ve veri güvenliğini sağlamaktadır, tüm bunlara rağmen kendi bünyesinde bulunan verilerde ortaya çıkabilecek hatalardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Veri yedekleme, eğer veri yedekleme hizmetini almamış ise MÜŞTERİ’nin sorumluluğundadır. MÜŞTERİ her zaman Web Sitesi ve tüm Web Site içeriğine ait dosyaların zarar ve ziyan riskini üstlenmektedir. MÜŞTERİ tamamen MÜŞTERİ Şifresinin ve Hesap bilgilerinin gizliliğini korumakla yükümlüdür. MÜŞTERİ, Hesabı veya şifresi kullanılarak Hesabı altından yapılan veya Site ile bağlantılı veya kendisine ait görüntülenen, bağlantılı, Sunucu üzerinde saklanan veya yayınlanan herhangi bir web site içeriğine ait tüm eylemlerden, ihmallerden ve yapılan harcamalardan sorumlu olduğunu kabul etmektedir. Kısaca; MÜŞTERİ websitesine ait içeriğin kayıp ve zarar görmesini önlemeli ayrıca site içeriğinin arşiv ve yedeklerini korumalıdır.

 

2.2 Ücretler ve Ödeme

MÜŞTERİ, İPTVSERVER iptvserver servisleri ile ilgili kullanım ücretlerini ve ilgili vergileri (kullanılan servis içeriğine bağlı olarak) ödemeyi kabul eder. Ücretler, her kullanım dönemi başında peşin olarak tahsil edilecektir. Faturalandırma tahsilatın ardından yapılmaktadır. Yenileme tarihinden önce İPTVSERVER email aracılığı ile MÜŞTERİye bilgilendirme yapar. MÜŞTERİ en geç yenileme tarihinde ödeme yapmakla yükümlüdür. Yenileme ücretinin ödenmemesi durumunda İPTVSERVER tüm hizmetleri durdurma hakkına sahiptir. İPTVSERVER, servis ücretlerini, MÜŞTERİye sözleşme anında yazılı doküman, web sayfası veya e-posta yolu ile bildirmektedir. İPTVSERVER her türlü servis ücretlendirmesi ile ilgili düzenleme yapma hakkını saklı tutar. Servis ücretlerinde gelecekte meydana gelebilecek değişiklikler, İPTVSERVER web sitesi ve/veya e-posta yolu ile MÜŞTERİye bildirilecektir. MÜŞTERİnin İPTVSERVER servislerini kullanmaya devam etmesi, yürürlükteki sözleşme şartlarını ve geçerli ücret tarifesi üzerinden ödeme yapmayı kabul ettiğini belirtir. MÜŞTERİ, BU SÖZLEŞMEYİ KABUL EDEREK, İLGİLİ ÜCRETLERİN MÜŞTERİNİN KAYIT ESNASINDA BİLDİRDİĞİ KREDİ KARTI HESABINDAN TAHSİL EDİLMESİNE İZİN VERMİŞTİR. MÜŞTERİ sözleşmeyi dilediği anda, İPTVSERVER'ye yapacağı yazılı başvuru (posta, e-posta) yada MÜŞTERİ paneli yolu ile sonlandırabilir. Bu durumda, İPTVSERVER, MÜŞTERİnin içinde bulunduğu kullanım dönemini takip eden dönem için yenileme işlemi yapmayacaktır. Sözleşmenin sona erdiği tarihte, MÜŞTERİnin İPTVSERVER'ye olan borçları, sonlanma tarihinde tahsil edilecektir. Sözleşmenin MÜŞTERİ tarafından sonlandırılması durumunda, MÜŞTERİye ait İPTVSERVER'de bulundurulan hizmete ait bütün kayıtlar silinecektir. İPTVSERVER, tahsilat gerçekleştirilememesi durumunda, MÜŞTERİnin ilgili servislerini askıya alma veya sözleşmeyi tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.

 

2.3 İPTVSERVER'in SINIRLI SORUMLULUĞU

İPTVSERVER MÜŞTERİYE SAĞLANAN SERVİSLERİN SÜREKLİLİĞİNİN SAĞLANMASI İÇİN GEREKLİ ÇABAYI SARF EDECEKTİR. BUNUNLA BERABER, İPTVSERVER SERVİSLERİN MÜŞTERİNİN İHTİYAÇLARINI TAM OLARAK KARŞILAYACAĞINI, KESİNTİSİZLİĞİNİ, HATASIZLIĞINI VE GÜVENİLİRLİK SEVİYESİNİ GARANTİ ETMEZ. MÜŞTERİNİN BU SÖZLEŞME KAPSAMINDA SAĞLANAN HERHANGİ BİR SERVİSİN KULLANIMINDAN VE/VEYA KULLANILAMAMASINDAN DOLAYI OLUŞABİLECEK DİREKT VE/VEYA DOLAYLI ZARARLARINDA İPTVSERVER’in SORUMLULUĞU, EN FAZLA SAĞLANAN SERVİSLERİN TOPLAM BEDELİ KADAR OLABİLİR.

 

İPTVSERVER MÜŞTERİ ile yapacağı iletişimlerde MÜŞTERİ'nin sistemde kayıtlı email adresini kullanacaktır. İPTVSERVER herhangi bir sebeple gerektiğinde şifreleri bu email adresine gönderebilir. MÜŞTERİ'nin email adresinin başka biri tarafından ele geçirilmesi durumunda email aracılığı ile İPTVSERVER'de işlem yaptırabilir. İPTVSERVER'den alınan her türlü hizmete ait şifre ve bilgileri isteyebilir ve İPTVSERVER bu email adresine bu bilgileri açık bir şekilde gönderebilir. MÜŞTERİ'nin kendi email adresinin güvenliği kendi sorumluluğunda olduğu için böyle bir durumda oluşabilecek zararlardan İPTVSERVER sorumlu tutulamaz. İPTVSERVER verdiği hizmet ile ilgili sunucu loglarını kayıtlarında tutmaktadır. Web sitelerine giriş çıkış logları ise MÜŞTERİ'nin yönetimindedir. Sistem bu kayıtları tutmak ile birlikte kayıtlar MÜŞTERİ erişim seviyesinde olduğu için MÜŞTERİ müdahale edebilir. Kendi sistemine kopyalayabilir. MÜŞTERİ ye tahsis edilen alana tam yetki verilmektedir. Internet sitesi için kullanılan hazır yazılımlarda bulunan açıklar veya MÜŞTERİ nin hazırladığı kodlarda yapılan açıklar internet ortamında herhangi bir kişinin site içeriğine ulaşması, veri silmesi veya bilgi değiştirmesine imkan sağlayabilir.

 

3.TRANSFER

İPTVSERVER üzerinden veya üzerine, farklı firmalardan veya firmalar arasında transfer ile ilgili yükümlülükler aşağıdaki gibi belirtilmiştir.

 

İPTVSERVER'e yapılan Alan adı transferleri

- İPTVSERVER üzerine yapılmak istenen Alan adı transferleri hizmetin satın alınması ve transfer yükümlülüklerinin yerine getirilmesi ile başlar.

 

- Transfer yükümlülükleri :

 

a- Alan adının transfer kodunun alınması ve sipariş işlemlerinde telep edilen transfer kodunun ilgili bölüme girilerek siparişin tamamlanması.

 

b- Alan adının transfer kilidinin açılması ve transfere uygun olması.

 

c- Alan adın Administrator mail adresinin kullanıcının ulaşabileceği bir mail adresi olması ve alan adının bilgilerinin gizli olmaması.

 

d- Alan adı admin mail adresine transfer ödemesi tamamlandıktan ve siparişi açıldıktan sonra gelen transfer onay mailin onaylanması.

 

- Alan adlarının Transfer transfer yükümlülükleri tamamlanmış ise 1hafta içerisinde tamamlanmaktadır.

 

- Transfer yükümlülükleri yerine getirilmeyen alan adlarının sorumluluğu transfer işlemlerini başlatan kullanıcıya aittir.

 

- Transfer işlemleri mümkün olmayan alan adlarının ödenen ücretleri kullanıcının talebi üzerine cari hesabına veya ödemenin yapıldığı hesaba geri ödenecektir.

 

3.1 İPTVSERVER tarafından yapılan alan adı transferleri

- İPTVSERVER üzerinde bulunan alan adlarının transfer kodları yetkili kullanıcıdan gönderilecek talep doğrultusunda kayıtlı mail adresine bildirilecektir.

 

- İPTVSERVER üzerinde bulunan alan adlarının transfer kodları talep edildiğinde alan adlarının kiliteri transfer işleminin gerçekleştirilmesi için kaldırılacaktır.

 

- İPTVSERVER üzerinde yeni alınan veya yeni yenilenmiş olan alan adları ilk 60gün içerisinde transfer edilememektedir.

 

- İPTVSERVER transfer kilitleri kaldırılan ve transfer kodları verilen alan adlarının transferinden kesinlikle sorumlu tutulamaz.

 

- Transfer kodları talep edilerek İPTVSERVER üzerinden transfer edildiği tespit edilen alan adları ilgili Kullanıcının İPTVSERVER panelinden kaldırılarak İPTVSERVER sisteminden silinecektir. Transfer edilen alan adları ile ilgili herhangi bir sorumluluk İPTVSERVER tarafınca kabul edilmeyecektir. Transfer edilen alan adının tüm sorumlulukları ilgili kullanıcıya aitdir .

 

4.KAYNAKLARIN KULLANIMI

Hizmeti satın alan MÜŞTERİ; Sistem kaynaklarının %20’ini ya da daha fazlasını 120 saniyeden uzun süre kullanamaz. Sunucuda torrent -peer-to-peer gibi dosya paylaşım faaliyetlerinde bulunamaz.

 

20 saniyeden uzun hiçbir MySQL ve de MsSql sorgusu yürütemez.

 

4.1 Geleneksel Web Site Hizmeti

İPTVSERVER sunucuları arşiv olarak kullanılamaz. mp3-video gibi uzantılara sahip dosya türlerini sunucularda bulunduramaz. ve İPTVSERVER’in MÜŞTERİ’ye veya herhangi bir kişiye / kuruma ait web site içeriğinin zarar ve ziyanından sorumlu değildir. Hizmetler bir PCI (Payment Card Industry) uyumlu ortam sağlamak için sunulmamaktadır, bu durum MÜŞTERİ’nin bilgisi dahilindedir. İPTVSERVER, MÜŞTERİ’nin veya herhangi bir kişi veya kurumun Hizmetleri kullanması ile bu Sözleşme şartlarını ihlalinden sorumlu değildir. MÜŞTERİ her zaman klasik ve/veya geleneksel web site şeklinde Hizmetleri kullanacaktır. MÜŞTERİ, İPTVSERVER’in inisiyatifinde, İPTVSERVER’in Hizmetleri veya donanımının işlevselliğine veya çalışmasına zarar verecek şekilde Hizmetleri kullanamaz. MÜŞTERİ’nin internet üzerinden yapacağı işlemler ile ilgili olarak, ortaya çıkabilecek uyuşmazlıklarda İPTVSERVER kayıtları geçerli sayılacaktır.

 

4.2 İçerik

- İPTVSERVER sunucularında sunumu yapılan hiçbir yazılı, sesli veya görsel içerik, materyal Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına ve Uluslararası Kanunlarına aykırı olamaz. Aksi takdirde doğan ve doğacak olan tüm maddi ve manevi sorumluluklar Müşteri'ye aittir. İPTVSERVER yükümlü değildir.

 

- İPTVSERVER Müşteri'nin servisleri kullanımından veya hatalı kullanımından, sayfa içeriklerinden, eposta ile alınan veya gönderilen bilgi, resim, yazı veya herhangi bir içerikten doğan ve doğacak olan maddi veya manevi zararlardan dolayı sorunlu tutulamaz. Sorumluluk, Müşteri'ye aittir.

 

- Müşteri, telif hakları yasasına uymak zorundadır. Telif hakkı başkasına ait yazı, metin, resim, video ve benzeri dökümanların izinsiz kopyalanması ve bunların müşteri sayfalarında yayınlanması ve bulundurulmasından dolayı çıkacak anlaşmazlıklarda, İPTVSERVER taraf olarak gösterilemez, maddi veya manevi olarak sorumlu tutulamaz. Bu gibi durumlarda, üçüncü şahıslara taraf Müşteri'dir ve doğacak olan bütün maddi veya manevi zararları karşılamayı Müşteri kabul eder. Bu gibi durumlarda İPTVSERVER anlaşmayı fesih etme hakkını saklı tutar.

 

- Müşteri verilerinde, hiçbir şekilde, yasalara, ahlaki ve kanuni değerlere aykırı, yazılı veya görsel içerik, telif hakları alınmış ve ücretsiz dağıtımına izin verilmemiş her türlü materyal, korsan yazılımlar bulundurmayacağını kabul eder. Bulundurduğu taktirde İPTVSERVER sorumlu tutulamaz, sorumluluk Müşteri'ye aittir. Servis Sağlayıcı, bu maddenin ihlali durumunda anlaşmayı fesih etme hakkına sahiptir.

 

- Internet, bir medya ortamı olduğundan, Müşteri , verilerinde gizli veya kişisel unsurlar olmamasına dikkat etmelidir. Aksi taktirde doğabilecek sorunlardan, İPTVSERVER yükümlü değildir.

 

- İPTVSERVER hizmetlerini kullanarak spam mail gönderilmesi, satılması, spam mail programlarının kullanılması barındırılması kesinlikle yasaktır.

 

- İPTVSERVER üzerinde barınan tüm Hizmetleri sistemlerinin kaynaklarını CPU, RAM ve network kaynaklarnın İPTVSERVER Internet Hizmetleri'in ve diğer müşterilerine verdiği hizmetleri engelleyecek veya kısıtlayacak şekilde yüksek oranda kullanması yasaktır.

 

- İPTVSERVER üzerinden alınan tüm hizmetlerin depolama, download, torrent ve vb. Paylaşım aracı olarak kullanılması yasaktır. Özellikle lisans haklarına sahip olunmayan film, müzik, görüntü vb. Dijital verilerin barındırılması ve yayınlanması kesinlikle yasaktır.

 

- İPTVSERVER serverları üzerinde bulunan içeriklerin ve dizinlerin izinleri, dizinler için 755 ve dosyalar için 644 geçmemelidir. Bu izinlerin değiştirilmesi durumunda içerik ile ilgili tüm sorumluluklar kullanıcıya aitdir.

 

4.3 Tüm iptvserver ve Reseller sunucularında kabul edilemez içerik örnekleri :

- IRC Scriptler / Botlar

- Proxy script ve Anonymizer

- Korsan yazılım ve Warez

- Image iptvserver Sciptleri (Photobucket, tinypic veya benzerleri)

- Adult, Erotik, Adult Hikaye-Resim-Video gibi her türlü içeriğe sahip siteler


- AutoSurf / PTC/PTS/ PPC siteleri


- IP Tarayıcılar


- Bruteforce Programlar / Scriptler / Uygulamalar


- Mail Bombalayıcılar /Spam Scriptleri


- Banner-Reklam hizmetleri (ticari banner reklamları)


- File Dump/Mirror Script (Rapidhshare ve benzerleri)


- Ticari Ses Akışı (en fazla fazla bir veya iki akım)


- Video ve Mp3 uzantıları.(Tüm uzantılar dahildir.Mp4,mkv gibi.)


- Topsites


- Şans / Piyango / Kumar Siteleri


- Hack ile ilgili siteler / arşivler / programlar


- Yasadışı faaliyetleri yasadisi yayinlari destekleyen yada teşvik eden sitelerve iptv yayinlari kesinlikle sitemizde goruldugu anda kapatilacaktir

 

4.4 Mail Hizmetleri

- İPTVSERVER üzerinde bulunan iptvserver veya sunucular ve hizmetlerin tamamında spam, toplu mail gönderilmesi kesinlikle yasaktır. Son 12 satte mail kuyrugunda bekleyen mail sayısı 20 adet olması durumunda, spam mail gönderilen hesap hizmetinin derhal sonlandırlabileceğini kabul etmiş sayılır.

 

- Sunucularımızda günlük mail gönderimi web-iptvserver başına 1250 adettir. Limitli kullanım web üzerinden yayın yapan klasik/geleneksel web sitesi özelliklerine uygun olarak verilmiştir. Tarafımızdan normal olmayan durumlar olarak değerlendirilen bedava mail adresi dağıtımı ve spam mail gönderimi gibi durumlar tespit edildiği taktirde mail hizmetleri 24 saat süre ile bilgi verilmeden durdurulacaktır.

 

- İPTVSERVER iptvserver hizmetlerinde websiteleri üzerinden sadece SMTP server ile mail gönderilmesine izin vermektedir. Mail gönderen hesap ile, kimlik doğrulaması yapan mail hesabının aynı olması gerekmektedir.

 

- İPTVSERVER serverlarında POP3/IMAP sunucularında her bir ip adresi için dakikada 120 bağlantıya izin verilmektedir. Sunucu her 30DK bir engellenen ip adreslerini kontrol etmektedir.

 

- 1250 adet ve üzeri bir mail listesinin gönderimi için en az bir vds veya kiralik server hizmeti gerekmektedir. Mail listesinin bölünerek veya belirli zaman aralıkları ile küçülterek göndermeside iptvserver serverlarımızda yasaktır.

 

- Mail şifrelerinin en az 8 karakter olması gerekmekte ve içerisinde en az birer küçük ve büyük harf, rakam ve işaret bulundurması gerekmektedir. Şifrelerin basit olması sebebiyle çalınan ve bilgileri zarar gören hesapların sorumluluklar kullanıcılarına aitdir.

Limitsiz iptvserver paketlerimizde, Adil kullanım Hakkından dolayı web-iptvserver başına 20.000 MB mail kullanım kotası bulunmaktadir.

 

-E-posta çöp kutusundaki mailler geriye dönük 15 gün ile saklanmaktadir. Bu tarihten sonraki mailler sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

 

4.5 Hizmet Şartlarının İhlal olduğu durumlar

- Sistem kaynağının %20sinden fazlasının kullanılması. Sistem kaynağının içerisine birçok bileşen ve kaynak girmektedir. Bunlardan bazıları CGI scriptler, FTP, PHP, HTTP vb..

- Herhangi bir ağ izleyici veya indexleyici (Google Cash /Ad Spy dahil) paylaşımlı sunucularda çalıştırılması.

- IRC veya altyapısını kullanan Herhangi bir yazılımın kullanılması.


- Herhangi bir torrent yazılımının kullanılması, torrentlere illegal link verilmesi sunucularımızdan paylaşıma açılması veya dağıtılması ve barındırılması.


- Herhangi bir Oyun serverı kurulması. (Knight online, Counter-strike, half-life, battlefield vb..)


- Mysql querilerinin 15dk'dan fazla kullanılması. Mysql Tabloları indexlenmelidir. - Medya paylaşımı ve sunularımızda barındırılması (Mp3, film vb.. içerikler)


- 100.000 veya üzeri inod'un paylaşımlı bir sunucuda kullanılması.

 

5.SÖZLEŞME SONU
5.1 İPTVSERVER KAYITLARININ GEÇERLİLİĞİ


Aksi belirtilen durumlar hariç, MÜŞTERİnin yapacağı online işlemler ile ilgili olarak, İPTVSERVER kayıtları geçerli sayılacaktır.

 

5.2 MÜŞTERİ'NİN HAKLARININ DEVRİ MÜŞTERİ, bu sözleşme kapsamındaki servislerini MÜŞTERİ panelinden İPTVSERVER’in onayı olmadan devredebilir.Devir işleminden kaynaklanabilecek anlaşmazlıklardan İPTVSERVER hiçbir şekilde sorumlu değildir.

 

5.3 SÖZLEŞMENİN SONLANMASI

İPTVSERVER, MÜŞTERİye 2 işgünü önceden bildirim yaparak, bu sözleşmeyi sebep göstermeden sonlandırabilir. Bu durumda, MÜŞTERİnin İPTVSERVER'ye ödemesini önceden gerçekleştirdiği, ancak kullanımı gerçekleşmeyen servislerle ilgili ücretler, MÜŞTERİye iade edilir. MÜŞTERİnin bu sözleşmede veya İPTVSERVER Servis Kullanım Şartlarında belirtilen şartları ihlal etmesi durumunda, İPTVSERVER, MÜŞTERİye sağlanan servisleri önceden haber vermeden sonlandırabilir ve sözleşmeyi sonlandırabilir. Bu durumda, MÜŞTERİnin önceden ödediği ücretlerin iadesi gerçekleştirilmez. Servislerle ilgili tahsilatların gerçekleştirilememesi durumunda, İPTVSERVER sözleşmeyi sonlandırabilir. Bu durumda, MÜŞTERİnin önceden ödediği ücretlerin iadesi gerçekleştirilmez. MÜŞTERİ sözleşmeyi dilediği anda, haber vermek şartı ile, İPTVSERVER'ye yapacağı yazılı başvuru (posta, e-posta) yolu ile sonlandırabilir.

 

5.4 SERVİS KULLANIM ŞARTLARININ KABULÜ

MÜŞTERİ, bu sözleşmeyi onaylayarak, yürürlükteki "İPTVSERVER Servis Kullanım Şartları"nı kabul etmiştir. "İPTVSERVER Servis Kullanım Şartları"nın geçerli hali, İPTVSERVER’in http://www.iptvserver.com.tr/hizmetsozlesmesi.php web adresinde yayınlanmaktadır.

 

5.5 ONLINE SÖZLEŞMENİN GEÇERLİLİĞİ

MÜŞTERİnin online başvurusu esnasında onayladığı bu sözleşmede zaman içerisinde gerçekleşecek değişiklikler, İPTVSERVER’in http://www.İPTVSERVER.com adresine sahip web sitesinde yayınlanarak ve/veya e-posta yolu ile MÜŞTERİye bildirilecektir. MÜŞTERİ, İPTVSERVER servislerini kullanmaya devam ederek, yürürlükteki sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılacaktır.

 

5.6 UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

İşbu sözleşmeden kaynaklanacak olan her türlü uyuşmazlığın çözümünde ISTANBUL İcra Müdürlükleri yetkilidir.

KAPAT BİZ SİZİ ARAYALIM?